Marta Bara

Marta_Bara-900x600

Pomimo ponad 15-letniego doświadczenia zawodowego nadal zachwycam się ludźmi. Tym, jak rozumieją świat. Tym, co sobą mówią. Tym, co wnoszą w kontakt z innymi. Tym, z czym się zmagają.

Rosnę i dojrzewam podlewana momentami ich odwagi, w których zaczynają zauważać swoje zasoby, mocne strony i kombinować z tym, jak wnieść to wewnętrzne piękno w życie swoje i innych.

Dla towarzyszenia w momentach przekroczeń, odkurzania zapomnianych źródeł radości i energii, dla cieszenia się z własnej efektywności i dostrzegania wpływu na bieg zdarzeń…

Czując powagę tych słów – dla tych chwil żyję!

 

certstrcoachlogo_rgb_g_webonly-200x55Psycholog, doświadczona trenerka i coach, działaczka na rzecz aktywizacji edukacyjnej i zawodowej. Autorka wielu programów integrujących działania społeczne z biznesem.

Doświadczona trenerka umiejętności trenerskich, coachingowych i społecznych. Diagnosta zasobów i talentów oraz autorka programów rozwojowych dla utalentowanych pracowników. Certyfikowany przez Gallupa coach mocnych stron (Gallup Certified Strengths Coach) oraz coach International Coach Community. Dyplomowany moderator nauki w działaniu Action Learning Metodą TROP. Posiada uprawnienia mediatora sądowego, socjoterapeuty oraz trenera warsztatu i treningu interpersonalnego. Aktywnie wspiera w roli coacha i konsultanta wprowadzenie na rynek marek z obszarów innowacyjnych rozwiązań IT, projektów edukacyjnych i rozwojowych.

Doświadczona specjalistka i praktyk diagnozy talentów testem Clifton StrengthsFinder oraz rozwoju mocnych stron i produktywności w oparciu o rekomendowane programy Gallup. Współautorka programu mentoringowo-superwizyjnego Grupy TROP. Współautorka programu studiów doskonalących Mentoring rozwojowy i zarządzanie wiedzą na Wyższej Szkole Menedżerskiej. Wykładowczyni w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Inicjatorka młodzieżowych projektów Kreatyfki, PROaktywni.

Współwłaścicielka start-up Reklamator – platformy wsparcia jakości.

 

Social web

gallup_logo     fb-logo      linkedin_logo-svg

 

Zrzeszenia

logo_icclogo_ptptdm_zone_logo

 

Współpracowałam m.in. z:

PayU, Larafge, Metlife, EDF Polska, Prudential, FedEx Polska, ING Bank Śląski, Sage, P&G Procter and Gamble, Bank BGŻ, Grupa LUX MED, Janssen-Cilag, Gedeon Richter, pkt.pl, IKEA, Netmedia Business Travel, PKN ORLEN, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Warszawski, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Szkoła Główna Handlowa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Politechnika Warszawska, AIESEC Polska, POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich, Podwarszawske Trójmiasto Ogrodów, PZN Polski Związek Niewidomych, Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum, Stowarzyszenie Pronobis, Stowarzyszenie Rodzice w Edukacji, Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji, Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet i in.