Wciśnij enter aby wyszukać

O mnie

Marta Bara

Jestem psychologiem, doświadczoną trenerką i coachem, niezmordowaną działaczką na rzecz aktywizacji edukacyjnej i zawodowej. Na co dzień pomagam zespołom, pracownikom, menadżerom i zarządom wydobyć i wykorzystać ich mocne strony na rzecz budującej i mającej znaczenie współpracy, która pomaga ludziom angażować się w realizację celów organizacji oraz realizować swój potencjał. Jestem zaprawioną w bojach trenerką umiejętności trenerskich (Train The Trainer), coachingowych (Train The Coach) i społecznych. Zajmuję się diagnozą zasobów i talentów oraz projektowaniem i realizacją programów rozwojowych dla utalentowanych pracowników.

Specjalizuję się w diagnozie talentów Gallupa testem Clifton StrengthsFinder oraz rozwoju mocnych stron i produktywności w oparciu o rekomendowane programy Gallup. Szkolę specjalistów z działów HR oraz coachów z pracy metodą Gallupa.

Wykładam na studiach podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Talentami i Rozwojem w Firmie na Uniwersytecie SWPS.

Posiadam Certyfikat Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach; Certyfikowany przez Gallupa Coach Mocnych Stron) oraz International Coach Community, a także dyplom moderatora nauki w działaniu Action Learning Metodą TROP. Posiadam uprawnienia trenerskie do prowadzenia treningów interpersonalnych oraz mediacji i socjoterapii. Aktywnie wspieram w roli coacha i konsultanta wprowadzanie na rynek marek z obszarów innowacyjnych rozwiązań IT, projektów edukacyjnych i rozwojowych.

Zainicjowałam i regularnie animuję spotkania społeczności Strengths Community – Społeczności Mocnych Stron i Talentów Gallupa, która cyklicznie organizuje otwarte spotkania dla Entuzjastów Talentów i Mocnych Stron Gallupa w kilku miastach Polski.

Jestem partnerem zarządzającym i konsultantem Strengths Community, z którym dostarczam kompleksowe projekty wdrożeniowe podejścia bazującego na mocnych stronach metodą Gallupa. Uwalniam mocne strony zespołów, pracowników, liderów i organizacji.

Mój obszar specjalizacji
Projektowanie rozwiązań organizacyjnych 0
Team coaching 0
Rozwój mocnych stron 0
Edukacja specjalistów 0
Spotkajmy się w sieci